Propagujte petici - bannery, dopisy, podpisy

Petici za léčebné konopí může propagovat každý. K dispozici jsou bannery, přikládáme také vzorový dopis. Petici si můžete stáhnut a šířit dál v listinné podobě mezi libovolný počet lidí.

Propagujte petici - bannery, dopisy, podpisy

Pokud chcete petici podpořit, můžete na své stánky umístit banner. Současně můžete své známé, přátele a blízké oslovit formou emailu, jehož návrh jsme pro Vás připravili. Do třetice uvítáme, pokud si petici vytiskete a necháte ji podepsat libovolnému počtu dalších osob, které nemají běžně přístup k internetu, tedy například rodičům a prarodičům. Nezapomeňte, že petici pomůžete také připojením k..

Podpis petice - jak postupovat?

Níže uvádíme, jak postupovat při zasílání podpisu nebo jejich sběru a přikládáme formulář pro sběr podpisů. Petici lze také podepsat přímo v rubrice "podepište elektronicky".

Podpis petice - jak postupovat?

Sběr petičních podpisů zajišťuje občanské sdružení Konopa o. s. Petici můžete podepsat online na stránce www.lecebnekonopi.cz. Podepsanou petici můžete zaslat také v listinné podobě na adresu: Konopa o. s., Lipenská 29, CZ-370 01 České Budějovice. Přijímáme petiční archy s libovolným počtem podpisů. Petici můžete přijít podepsat také na tato místa: Centrum adiktologie (Ing. Mgr. Vendula Běláčko..

Podpora petice - jak se zapojit?

Uvítáme Vaši pomoc při rozšiřování informací o petici za léčebné využití konopí a získávání podpisů.

Podpora petice - jak se zapojit?

Pokud máte zájem aktivně přispět k rozšíření petice za léčebné využití konopí, uvítáme Vaši dobrovolnickou pomoc, stejně jako finanční příspěvek na provoz elektonické verze petice, tisk petičních archů, shromažďování podpisů a další náklady. Veškeré počáteční výdaje související se vznikem těchto stránek a další počáteční výdaje byly uhrazeny ze soukromých zdrojů členů petičního výboru a na základě..